• Ve studiu Hela jsem byla poprvé a byla jsem velmi spokojená s přístupem, s nápaditým účesem šitým na míru a s krásnou barvou. Prostředí studia je velmi vkusné a příjemné. Moc děkuji paní Elen.

  Milada Fialová
  Štramberk 11.6. 2021
 • Ve Studiu Hela se starají o mé vlasy od té doby, co vzniklo. Vždy perfektní péče, cit pro střih i barvu, co mi sedí, skvělé rady, jak o vlasy pečovat. Elen dokázala pokaždé moje vlasy přivést zpátky do plné vitality, i když nebyly zrovna v nejlepší kondici kvůli stresu nebo zdravotnímu stavu.

  Pavla Hřibová
  Kunštát 10.6. 2021
 • Jsem ráda, že mi rostou vlasy, jsem ráda, že mi rostou rychle. Důvod? Těším se do salónu HELA k Ele, která z mých vlasů tvoří účes. S láskou se mi o vlasy stará už, jéje, smím vlastně u dámy vůbec uvést ten časový údaj? No zkrátka moc a moc roků. Je to moje srdeční záležitost a vždy odsud odcházím se sebevědomím až do oblak. Nejlepší na tom je, že ten pocit vydrží opravdu dlouho a i já si doma dokážu hlavu upravit, vlastně až do další návštěvy kadeřnictví. Dokážu, díky Elenčině profesionalitě, perfektním střihu, barvě, stylingu na míru. V salónu panuje tak milá a příjemná atmosféra, že se mi ani nechce odejít. Ostatně báječné jsou všechny Elenčiny kolegyně. Přeji každé zakaznici či zákazníkovi, aby se cítili stejně příjemně jako já a těšili se na další návštěvu. Elenko, děkuji Tobě a celému salónu HELA. Eva Škarková, dlouholetá, věrná zákaznice.

  Eva Škraková
  V Brně 7.6. 2021
 • “K Elen jsem se těšila už několik týdnů předem. Bylo od začátku jasné, že nepojedu sama. Cesta daleká, dcerka dvouletá. Ale touha velká. A stálo to za to. Ve studiu krásná, příjemná atmosféra, klid a radost. Manžel s dcerkou k ruce, vše šlo hladce 😍 Péče byla naprosto dokonalá. Od prvopočátku jsem se cítila jako bohyně - opečovávaná, důležitá.... Domů jsem se vracela odpočatá a krásná. Děkuji... S láskou Míša Fialová “

  Míša Fialová
  Polička 8.6. 2021
 • Děkuji Elen, že jsem tě mohla poznat a že jsi součástí mého života. Jsi jasným vzorem pro maminy, ženy, které milují život stejně jako ty. Jsi kreativní bytost a svůj dar, svoji kreativitu jsi propojila se srdcem a láskou k lidem. Činíš ženy šťastnější díky vlasům plné krásy. Jsem ráda, že tě znám. S láskou Eva

  Eva Černý Melcher
  Zábřeh 17.5. 2021
 • Wow! Naprosto fenomenální online konzultace! Odnáším si rovnou 3 věci, které ve své pěči o vlasy změním a to jsem jen přicházela s otázkou "Co mám dělat když si přeji mít kvalitní odbarvené vlasy?". Elena naprosto skvěle umí popsat postupy, jak lépe pečovat o vlasy, je vnímavá a taky moc laskavá. Má pro své povolání naprosté nadšení a je to poznat! 100% doporučuju!

  Margarita Kuvaldina
  Plzeň 7.4. 2021
 • Ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh spojený se Studiem Hela. Majitelku znám ještě z dob kdy byla velmi mladou a velmi talentovanou zaměstnankyní v kadeřnictví. Navíc ovšem velmi šikovnou a podnikavou takže záhy jsem ji následovala do „vlastního“. A pak ještě jednou a nakonec už do opravdového vlastního. Kvalitu se zkrátka následovat vyplatí. Líbí se mi ovšem celkový přístup a koncept. I když čas od času sedím, ve stejném kadeřnictví, u někoho jiného, jsem velmi spokojená. Je osvěžující, že po příchodu z kadeřnictví i partner zaregistruje změnu:-). Navíc jsem nenásilně tlačena se o vlasy dobře starat (jsem minimalistka, ale i tak povinný základ doporučených produktů používám a opravdu je to znát). Je prostě fajn chodit k někomu koho to co dělá opravdu baví, je to na něm vidět a dělá to dobře. Děkuji.

  Katka Petrašová
  Brno 23.7.2018
 • Dobrý den celému kolektivu studia Hela, ráda bych moc poděkovala za příjemnou pohodovou atmosféru, kterou pro nás klientky vytváříte a vždy s úsměvem na tváři. Využívám vaši péči 7 let a jsem nadmíru spokojená. Chtěla bych moc pochválit paní cvičitelku a masérku Blanku, která mi velmi pomohla od bolestí krční páteře. Také jsem si vzala k srdci její rady jak pečovat o své tělo pravidelným cvičením, masážemi, správnou životosprávou a pozitivním myšlením. Chci také poděkovat manikérce Soně, která se mi krásně stará o ruce a nohy. Všem bych ráda popřála krásné léto a paní Růžičkové hodně elánu a dobrých nápadů k osvěžení činnosti studia.

  Marie Girethová
  Brno 27. 6. 2018
 • Dobrý den kolektive Studia Hela, velmi děkuji všem za krásné odpoledne a zušlechtění své maličkosti, kafíčko, milé zacházení a tak vůbec. Také potvrzuji, že prostředek nebo prostředky, které použila paní kadeřnice na ochranu, natažení a nevím co ještě na mé vlasy, fungují skvěle. Jindy, když mi vlasy zvlhnou, tak se zase zkroutí. Tentokrát účes držel tvar i když jsem se na něm vyspala.

  Přeji krásný den a zdravím Míša Povýšilová
  v Praze 22. 4. 2016
 • Milé Studio Hela, chtěla bych pochválit vaše služby. Zatím jsem absolvovala manikúru a Shellac - výsledek perfektní. Dále kadeřnické služby, kdy pani Elena naprosto perfektne sestříhala moje vlasy, takže mi úprava vůbec nezabírá čas a navíc mi vybrala barvu, dětskou blond, která je skutečne moji barvou vlasu z dětsvi. Posledni službu, kterou jsem absolvovala, byla mokrá pedikúra. Bylo to moc prima a navic nalakovane nehty jsou nalakované dodnes a nohy hladké a upravené.

  Díky všem Míša
  v Praze 1.8.2016
 • Podpory Studia Hela našemu projektu "Maminko, usměj se!" si velmi vážíme. Studio Hela poskytuje masáže maminkám,obětemdomácího násilí a těm, které dlouhodobě pečují o nemocné či postižené dítě. Chvíle strávené v péči masérky pomohou k tolik potřebné relaxaci a znovu získání energie. Pomoc má velký smysl. Děkujeme."

  Věra Kadlecová, ředitelka Velvet Smile, o.p.s.
  v Brně 17.1.2016
 • Dobrý den paní Růžičková, děkuji za fotky, adresa je správná. V práci jsem sklidila úspěch a dokonce i klienti mě nepoznávali 🙂 Já se v tom cítím dobře a hlava je snad o kilo lehčí. Měla jsem z proměny strach, ale jsem ráda, že jsem na Vás dala. Nikdy jsem podobný střih, ani barvu neměla. Byla jsem velice spokojená jak s proměnou, tak i s prostředím.

  Renata Sojková
  v Brně 12.7.2016
 • Dobrý den, děkuji ještě jednou za rychlé vyřizeni. Opravdu jste jednicky! Slečna Magda byla po ránu milá a usměvavá a střihani jsem si opravdu užil. Kdyby to tak skvěle fungovalo i jinde... Po přestěhováni do Komina už chodím a chodit budu pouze k vám. Mějte krasný den.

  S pozdravem, Jan Holík
  v Brně 5.5.2015
 • Dobrý den, mnohokrát Vám děkuji ještě jednou za pozvání na velice milou a příjemnou akci dne 14.3.2015 "Vesmír v šálku čaje" K dnešnímu svátku Eleny Vám přeji především mnoho zdraví, osobního štěstí a pracovních úspěchů.

  S pozdravem, Zora Ondrášková
  v Brně 16.3.2015
 • Dobrý den, milá paní Eleno, každý den žasnu nad mými vlasy v jaké jsou formě. Když jsem k Vám přišla poprvé v listopadu 2014, tak jsem nevěřila, že moje vlasy budou v lednu 2015 vypadat jako znovuzrozené. V mém životě věřím na zázraky a Vy jste mi to opět potvrdila. Připravte se na to, že už se mě nikdy nezbavíte. 🙂

  Ze srdce Vám děkuji. Romana Malá
  v Brně 14.1.2015
 • Svatební den mé dcery začal úžasně. Letos v září, sobotního rána v 6,30 ve Studiu Hela v Brně Komíně. Paní Magda postupně načesala nevěstu, sestru, svědkyni i maminku nevěsty. Krásně načesané nás všechny slečna Terezka pěkně nalíčila. Pro každou z nás to bylo úžasně strávené ráno, ve velice příjemném prostředí Studia Hela, ze kterého jsme dokonale upravené odcházely vstříc svatebnímu dni mé dcery. Poděkování paní Magdě i slečně Terezce je i za to, že nám vyhověly a svou sobotní směnu začaly mnohem dříve než obvykle.

  Skálová Božena
  v Brně 4.11. 2013
 • Dobrý den, chci poděkovat kadeřnici Martině a kosmetičce Tereze za jejich péči v můj svatební den. Slečna Martina mi vytvořila nádherný účes a slečna Tereza to doplnila krásným a zároveň jemným líčením. U svatebčanů i u ženicha jsem sklidila velký úspěch.

  Aneta Strašáková (dříve Ondráčková)
  v Brně 15.9.2014
 • Milá paní Růžičková, chci Vám dodatečně, alespoň mailem, poděkovat za pozvánku na vernisáž. I když jsem zrovna v sobotu měla dost povinností, přesto jsem byla hodně zvědavá na akci, jakou je "vernisáž v kadeřnictví". Nestihla jsem sice začátek, ale umělecké kousky pánů Svobody a Lamra, které jsem viděla, atmosféru, kterou jsem cítila, byly takovým malým kulturně-společenským zážitkem. Nu, našla jste další, netradiční možnost, jak využít prostory Vašeho studia. A povedlo se to myslím výborně. Můžete být spokojená. Přeju Vám další dobré nápady.

  Milada Blatná
  v Brně 18.5.2014
 • Dobrý den paní Růžičková, na úvod bych se rád představil, i když se vlastně známe. Jmenuji se Honza Jelínek, jsem Váš spokojený a věrný zákazník, rád chodím k Magdě Jeřábkové, líbí se mi její milý a pro-zákaznický přístup. Mám rád Vaše příjemné prostředí ve studiu Hela, líbí se mi, že jste šla za svým snem (a vyšlapaná cesta to určitě nebyla) a splnila si ho. Jste mi blízká Vašimi hodnotami - zákazník na prvním místě a poskytovat profesionální služby. Když jsem navíc minulý týden na koncertě v SONO centru viděl Vaši reklamu, dnes se od Magdy dověděl, že pořádáte výstavu, rozhodl jsem se Vám napsat.

  Honza Jelínek
  v Brně 6.5.2014
 • Dobrý den paní Růžičková, chtěla jsem Vám moc a moc poděkovat za krásný účes na svatbu. Nejenže vydržel netknutý celý den až do 4 do rána, ale navíc se všem moc líbil a já si v něm opravdu připadala krásně. Jsem ráda, že jsem ho změnila, ale především jsem ráda, že jste to akceptovala a bez problému vytvořila ten nový. Za to Vám patří velký dík. Děkuji moc za veškerý servis z Vašeho salonu nejen Vám, ale i děvčatům.

  Petra Marková
  v Brně 27.08.2013
 • Chtěla jsem Vám poděkovat za milý a profesionální přístup a krásný účes a líčení na svatbu.

  Eliška Buzková
  v Brně 22.7.2013
 • Děkuji za to, že nám přinášíte radost tím, že nás děláte krásnými. Helo, vždy odcházím maximálně spokojená, odpočatá, jste správná baba, dokážete mě pobavit a mnohdy zbavit chmurné nálady, na každou návštěvu se vždy těším. Jen tak dál. Děkuji.

  Zelinková Vlaďka
  v Brně 31.12.2013
 • Jsem rád, že se mohu řadit mezi spokojené klienty našeho milého a každým detailem přátelského Studia Hela. Atmosféra a přístup všech spolupracovníků tohoto salonu mi umožnila překonat prvotní ostych a související předsudky do té míry, že dnes, po dvou letech pravidelných návštěv opravdu s hrdostí píši. Starám se o své nohy. Chodím na pedikúru. Dík dík dík.

  Roman Šimek
  v Brně dne 8.10.2012
 • Již 17 let je mou kadeřnicí paní Helena Růžičková. Mám jemné vlasy, absolutně rovné a s pokračujícím věkem už značně prořídlé. Myslím, že je velkým uměním o takové vlasy pečovat. Základem je samozřejmě dobrý střih. Za to, že mám vlasy stále upravené, vděčím paní Heleně. Je ve svém oboru skutečnou odbornicí a o růst své kvalifikace trvale pečuje. Za vzorné služby děkuje

  Z. Sedláková
  v Brně dne 26.12.2010
 • Dobrý den,chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za skutečně profesionální přístup kadeřnice paní Helenky a kosmetičky. Chodím k Vám již druhým rokem a jsem velice spokojena. Vždy se na návštěvu Vašeho salonu těším, že si odpočinu v příjemném prostředí. Děkuji

  Michaela K.
  v Brně dne 5.11.2011
 • Práce paní Heleny mluví sama za sebe. Ze Salonu jsem odešla vždycky s dobrou náladou, protože střih seděl perfektně, důvěru jsem neztratila a nikdy jsem nebyla zklamána. Takže, jestli hledáte profesionální a vynikající servis, navštivte salón Studio Hela.

  Ing. Hana Vodová
  v Brně dne 23.8.2010
 • Blíží se první výročí otevření tohoto studia. Majitelku, paní Helenku Růžičkovou, znám mnoho let, a proto mne nepřekvapilo, že se jí podařilo vybudovat tak krásné a příjemné prostředí, kde se svými kolegyněmi poskytuje velmi profesionální služby. Za sebe paní Helence moc děkuji a přeji celému studiu mnoho úspěšných let.

  Kamila Oulehlová
  v Brně dne 24.11.2010
 • Studio Hela je pro mne zázemím v péči o vlasy a tělo po více než 10 let. Díky mým častým a dlouhodobým cestám po celém světě, jsem byla nucena využívat služeb různých salonů – vždy se, ale ráda vracím sem, k paní Heleně do Brna, kde není stříhání či jiná péče jen rutina. Oceňuji individuální přístup, hledání nejvhodnějšího řešení pro konkrétní dámu vzhledem k jejímu vzhledu, životnímu stylu a zdravotním aspektům. To obzvláště platí pro účes, který ráda měním a v každém jsem se cítila skvěle. V neposlední řadě je pro mě důležitá přátelská atmosféra a dobrá nálada, která je zde pravidlem!

  Andrea Fiala, MSc.
  v Brně 21.5.2010
 • Helenku Růžičkovou znám již dlouho. Dá se říct, že ji „pronásleduji" po všech studiích, která vybudovala. Proč? Protože vím, že její práce je zárukou profesionality, že se neustále zajímá o nové trendy a taky ji její obor baví. Totéž vyžaduje od všech ostatních- ať jsou to ostatní kadeřnice, kosmetička, manikérka, pedikérka. Všechna „děvčata" jsou vždy ochotna poradit a i na nich je vidět, že je jejich profese stále baví a spokojená zákaznice (zákazník) je u nich na prvním místě. Co se mne týče, velmi oceňuji i možnost navštívit nově otevřené studio v sobotu dopoledne (během týdne dost obtížně hledám termín). Vždy se do studia těším, protože kromě perfektně odvedené práce, si zde užívám i příjemnou a pohodovou atmosféru a vychutnávám vynikající presso. Přeji a doporučuji všem si najít do studia cestu (Branka 3), aby měli(y) tytéž zážitky a kolektivu studia co nejvíce spokojených zákazníků.

  PhDr. Andrea Lukšová
  v Brně 4.5.2010
 • Helenka Růžičková se stará o moje vlasy už šestnáct let... Za celou tu dobu jsem nikdy nepocítila potřebu hledat si jinou kadeřnici. Právě naopak: když byla Helenka po úraze nebo na krátké mateřské dovolené a já jsem musela do jiného kadeřnictví, vždycky jsem se znovu přesvědčila o tom, že není nad to mít "svou" kadeřnici, která mě zná a dobře ví, co mi sluší, co se mi bude líbit a s čím na mě radši vůbec nechodit. Neznamená to, že bych byla konzervativní, za ty roky jsem vyzkoušela řadu účesů i různé délky vlasů a vím naprosto jistě, že Helenka mi vždycky dobře poradí.

  RNDr. Hana Antonínová
  v Brně 7.8. 2010
 • Využívání služeb Salonu Hela (kadeřnictví, kosmetika, manikúra) bylo a je důležitým faktorem mého osobního image. Pomáhá mi udržet si žádoucí úroveň sebevědomí, které je u většiny nás žen odrazem spokojenosti s vlastním pěstěným vzhledem. Přátelský, ale zároveň profesionální přístup je pro mne již mnoho let součástí příjemné zkrášlující i relaxační péče. Díky za ni!

  PharmDr. Zdeňka Benešová
  Brno 10.5.2010