• Studio Hela navštěvuji už několik let a rád, protože je tam přátelská atmosféra a samozřejmostí je i bezvadná péče o moje vlasy. Protože jsem vozíčkář, oceňuji také bezbariérové prostředí a trpělivost paní Magdy. Paní Elenu Růžičkovou jsem požádal i o pomoc při propagaci mého školního podnikatelského projektu. Ona i její kolegyně mi ochotně vyšly vstříc. Ještě jednou všem děkuji. Jan Kozlík Paní Elenu Růžičkovou znám spoustu let, už od jejích pracovních začátků. Je obdivuhodné, jak postupně vybudovala studio, které nabízí komplexní péči nejen o vlasy ale i o celé tělo. Vždy se těším na chvíli odpočinku a příjemné prostředí. Proto přeji Eleně i jejím kolegyním, aby měly stále hodně energie, dobrých nápadů a spokojených zákazníků. Iveta Kozlíková

  V Brně 26.9.2018 Jan a Iveta Kozlíkovi
 • Ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh spojený se Studiem Hela. Majitelku znám ještě z dob kdy byla velmi mladou a velmi talentovanou zaměstnankyní v kadeřnictví. Navíc ovšem velmi šikovnou a podnikavou takže záhy jsem ji následovala do „vlastního“. A pak ještě jednou a nakonec už do opravdového vlastního. Kvalitu se zkrátka následovat vyplatí. Líbí se mi ovšem celkový přístup a koncept. I když čas od času sedím, ve stejném kadeřnictví, u někoho jiného, jsem velmi spokojená. Je osvěžující, že po příchodu z kadeřnictví i partner zaregistruje změnu:-). Navíc jsem nenásilně tlačena se o vlasy dobře starat (jsem minimalistka, ale i tak povinný základ doporučených produktů používám a opravdu je to znát). Je prostě fajn chodit k někomu koho to co dělá opravdu baví, je to na něm vidět a dělá to dobře. Děkuji.

  Katka Petrašová
  Brno 23.7. 2018
 • Dobrý den celému kolektivu studia Hela, ráda bych moc poděkovala za příjemnou pohodovou atmosféru, kterou pro nás klientky vytváříte a vždy s úsměvem na tváři. Využívám vaši péči 7 let a jsem nadmíru spokojená. Chtěla bych moc pochválit paní cvičitelku a masérku Blanku, která mi velmi pomohla od bolestí krční páteře. Také jsem si vzala k srdci její rady jak pečovat o své tělo pravidelným cvičením, masážemi, správnou životosprávou a pozitivním myšlením. Chci také poděkovat manikérce Soně, která se mi krásně stará o ruce a nohy. Všem bych ráda popřála krásné léto a paní Růžičkové hodně elánu a dobrých nápadů k osvěžení činnosti studia.

  Marie Girethová
  Brno 27. 6. 2018
 • Dobrý den kolektive Studia Hela, velmi děkuji všem za krásné odpoledne a zušlechtění své maličkosti, kafíčko, milé zacházení a tak vůbec. Také potvrzuji, že prostředek nebo prostředky, které použila paní kadeřnice na ochranu, natažení a nevím co ještě na mé vlasy, fungují skvěle. Jindy, když mi vlasy zvlhnou, tak se zase zkroutí. Tentokrát účes držel tvar i když jsem se na něm vyspala.

  Přeji krásný den a zdravím Míša Povýšilová
  v Praze 22. 4. 2016
 • Milé Studio Hela, chtěla bych pochválit vaše služby. Zatím jsem absolvovala manikúru a Shellac - výsledek perfektní. Dále kadeřnické služby, kdy pani Elena naprosto perfektne sestříhala moje vlasy, takže mi úprava vůbec nezabírá čas a navíc mi vybrala barvu, dětskou blond, která je skutečne moji barvou vlasu z dětsvi. Posledni službu, kterou jsem absolvovala, byla mokrá pedikúra. Bylo to moc prima a navic nalakovane nehty jsou nalakované dodnes a nohy hladké a upravené.

  Díky všem Míša
  v Praze 1.8.2016
 • Podpory Studia Hela našemu projektu "Maminko, usměj se!" si velmi vážíme. Studio Hela poskytuje masáže maminkám,obětemdomácího násilí a těm, které dlouhodobě pečují o nemocné či postižené dítě. Chvíle strávené v péči masérky pomohou k tolik potřebné relaxaci a znovu získání energie. Pomoc má velký smysl. Děkujeme."

  Věra Kadlecová, ředitelka Velvet Smile, o.p.s.
  v Brně 17.1.2016
 • Dobrý den paní Růžičková, děkuji za fotky, adresa je správná. V práci jsem sklidila úspěch a dokonce i klienti mě nepoznávali 🙂 Já se v tom cítím dobře a hlava je snad o kilo lehčí. Měla jsem z proměny strach, ale jsem ráda, že jsem na Vás dala. Nikdy jsem podobný střih, ani barvu neměla. Byla jsem velice spokojená jak s proměnou, tak i s prostředím.

  Renata Sojková
  v Brně 12.7.2016
 • Dobrý den, děkuji ještě jednou za rychlé vyřizeni. Opravdu jste jednicky! Slečna Magda byla po ránu milá a usměvavá a střihani jsem si opravdu užil. Kdyby to tak skvěle fungovalo i jinde... Po přestěhováni do Komina už chodím a chodit budu pouze k vám. Mějte krasný den.

  S pozdravem, Jan Holík
  v Brně 5.5.2015
 • Dobrý den, milá paní Eleno, každý den žasnu nad mými vlasy v jaké jsou formě. Když jsem k Vám přišla poprvé v listopadu 2014, tak jsem nevěřila, že moje vlasy budou v lednu 2015 vypadat jako znovuzrozené. V mém životě věřím na zázraky a Vy jste mi to opět potvrdila. Připravte se na to, že už se mě nikdy nezbavíte. 🙂

  Ze srdce Vám děkuji. Romana Malá
  v Brně 14.1.2015
 • Dobrý den, mnohokrát Vám děkuji ještě jednou za pozvání na velice milou a příjemnou akci dne 14.3.2015 "Vesmír v šálku čaje" K dnešnímu svátku Eleny Vám přeji především mnoho zdraví, osobního štěstí a pracovních úspěchů.

  S pozdravem, Zora Ondrášková
  v Brně 16.3.2015
 • Dobrý den, chci poděkovat kadeřnici Martině a kosmetičce Tereze za jejich péči v můj svatební den. Slečna Martina mi vytvořila nádherný účes a slečna Tereza to doplnila krásným a zároveň jemným líčením. U svatebčanů i u ženicha jsem sklidila velký úspěch.

  Aneta Strašáková (dříve Ondráčková)
  v Brně 15.9.2014
 • Milá paní Růžičková, chci Vám dodatečně, alespoň mailem, poděkovat za pozvánku na vernisáž. I když jsem zrovna v sobotu měla dost povinností, přesto jsem byla hodně zvědavá na akci, jakou je "vernisáž v kadeřnictví". Nestihla jsem sice začátek, ale umělecké kousky pánů Svobody a Lamra, které jsem viděla, atmosféru, kterou jsem cítila, byly takovým malým kulturně-společenským zážitkem. Nu, našla jste další, netradiční možnost, jak využít prostory Vašeho studia. A povedlo se to myslím výborně. Můžete být spokojená. Přeju Vám další dobré nápady.

  Milada Blatná
  v Brně 18.5.2014
 • Dobrý den paní Růžičková, na úvod bych se rád představil, i když se vlastně známe. Jmenuji se Honza Jelínek, jsem Váš spokojený a věrný zákazník, rád chodím k Magdě Jeřábkové, líbí se mi její milý a pro-zákaznický přístup. Mám rád Vaše příjemné prostředí ve studiu Hela, líbí se mi, že jste šla za svým snem (a vyšlapaná cesta to určitě nebyla) a splnila si ho. Jste mi blízká Vašimi hodnotami - zákazník na prvním místě a poskytovat profesionální služby. Když jsem navíc minulý týden na koncertě v SONO centru viděl Vaši reklamu, dnes se od Magdy dověděl, že pořádáte výstavu, rozhodl jsem se Vám napsat.

  Honza Jelínek
  v Brně 6.5.2014
 • Dobrý den paní Růžičková, chtěla jsem Vám moc a moc poděkovat za krásný účes na svatbu. Nejenže vydržel netknutý celý den až do 4 do rána, ale navíc se všem moc líbil a já si v něm opravdu připadala krásně. Jsem ráda, že jsem ho změnila, ale především jsem ráda, že jste to akceptovala a bez problému vytvořila ten nový. Za to Vám patří velký dík. Děkuji moc za veškerý servis z Vašeho salonu nejen Vám, ale i děvčatům.

  Petra Marková
  v Brně 27.08.2013
 • Svatební den mé dcery začal úžasně. Letos v září, sobotního rána v 6,30 ve Studiu Hela v Brně Komíně. Paní Magda postupně načesala nevěstu, sestru, svědkyni i maminku nevěsty. Krásně načesané nás všechny slečna Terezka pěkně nalíčila. Pro každou z nás to bylo úžasně strávené ráno, ve velice příjemném prostředí Studia Hela, ze kterého jsme dokonale upravené odcházely vstříc svatebnímu dni mé dcery. Poděkování paní Magdě i slečně Terezce je i za to, že nám vyhověly a svou sobotní směnu začaly mnohem dříve než obvykle.

  Skálová Božena
  v Brně 4.11. 2013
 • Chtěla jsem Vám poděkovat za milý a profesionální přístup a krásný účes a líčení na svatbu.

  Eliška Buzková
  v Brně 22.7.2013
 • Děkuji za to, že nám přinášíte radost tím, že nás děláte krásnými. Helo, vždy odcházím maximálně spokojená, odpočatá, jste správná baba, dokážete mě pobavit a mnohdy zbavit chmurné nálady, na každou návštěvu se vždy těším. Jen tak dál. Děkuji.

  Zelinková Vlaďka
  v Brně 31.12.2013
 • Jsem rád, že se mohu řadit mezi spokojené klienty našeho milého a každým detailem přátelského Studia Hela. Atmosféra a přístup všech spolupracovníků tohoto salonu mi umožnila překonat prvotní ostych a související předsudky do té míry, že dnes, po dvou letech pravidelných návštěv opravdu s hrdostí píši. Starám se o své nohy. Chodím na pedikúru. Dík dík dík.

  Roman Šimek
  v Brně dne 8.10.2012
 • Click here to add your own text

  John Doe
 • Již 17 let je mou kadeřnicí paní Helena Růžičková. Mám jemné vlasy, absolutně rovné a s pokračujícím věkem už značně prořídlé. Myslím, že je velkým uměním o takové vlasy pečovat. Základem je samozřejmě dobrý střih. Za to, že mám vlasy stále upravené, vděčím paní Heleně. Je ve svém oboru skutečnou odbornicí a o růst své kvalifikace trvale pečuje. Za vzorné služby děkuje

  Z. Sedláková
  v Brně dne 26.12.2010
 • Dobrý den,chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za skutečně profesionální přístup kadeřnice paní Helenky a kosmetičky. Chodím k Vám již druhým rokem a jsem velice spokojena. Vždy se na návštěvu Vašeho salonu těším, že si odpočinu v příjemném prostředí. Děkuji

  Michaela K.
  v Brně dne 5.11.2011
 • Práce paní Heleny mluví sama za sebe. Ze Salonu jsem odešla vždycky s dobrou náladou, protože střih seděl perfektně, důvěru jsem neztratila a nikdy jsem nebyla zklamána. Takže, jestli hledáte profesionální a vynikající servis, navštivte salón Studio Hela.

  Ing. Hana Vodová
  v Brně dne 23.8.2010
 • Blíží se první výročí otevření tohoto studia. Majitelku, paní Helenku Růžičkovou, znám mnoho let, a proto mne nepřekvapilo, že se jí podařilo vybudovat tak krásné a příjemné prostředí, kde se svými kolegyněmi poskytuje velmi profesionální služby. Za sebe paní Helence moc děkuji a přeji celému studiu mnoho úspěšných let.

  Kamila Oulehlová
  v Brně dne 24.11.2010
 • Studio Hela je pro mne zázemím v péči o vlasy a tělo po více než 10 let. Díky mým častým a dlouhodobým cestám po celém světě, jsem byla nucena využívat služeb různých salonů – vždy se, ale ráda vracím sem, k paní Heleně do Brna, kde není stříhání či jiná péče jen rutina. Oceňuji individuální přístup, hledání nejvhodnějšího řešení pro konkrétní dámu vzhledem k jejímu vzhledu, životnímu stylu a zdravotním aspektům. To obzvláště platí pro účes, který ráda měním a v každém jsem se cítila skvěle. V neposlední řadě je pro mě důležitá přátelská atmosféra a dobrá nálada, která je zde pravidlem!

  Andrea Fiala, MSc.
  v Brně 21.5.2010
 • Helenku Růžičkovou znám již dlouho. Dá se říct, že ji „pronásleduji" po všech studiích, která vybudovala. Proč? Protože vím, že její práce je zárukou profesionality, že se neustále zajímá o nové trendy a taky ji její obor baví. Totéž vyžaduje od všech ostatních- ať jsou to ostatní kadeřnice, kosmetička, manikérka, pedikérka. Všechna „děvčata" jsou vždy ochotna poradit a i na nich je vidět, že je jejich profese stále baví a spokojená zákaznice (zákazník) je u nich na prvním místě. Co se mne týče, velmi oceňuji i možnost navštívit nově otevřené studio v sobotu dopoledne (během týdne dost obtížně hledám termín). Vždy se do studia těším, protože kromě perfektně odvedené práce, si zde užívám i příjemnou a pohodovou atmosféru a vychutnávám vynikající presso. Přeji a doporučuji všem si najít do studia cestu (Branka 3), aby měli(y) tytéž zážitky a kolektivu studia co nejvíce spokojených zákazníků.

  PhDr. Andrea Lukšová
  v Brně 4.5.2010
 • Helenka Růžičková se stará o moje vlasy už šestnáct let... Za celou tu dobu jsem nikdy nepocítila potřebu hledat si jinou kadeřnici. Právě naopak: když byla Helenka po úraze nebo na krátké mateřské dovolené a já jsem musela do jiného kadeřnictví, vždycky jsem se znovu přesvědčila o tom, že není nad to mít "svou" kadeřnici, která mě zná a dobře ví, co mi sluší, co se mi bude líbit a s čím na mě radši vůbec nechodit. Neznamená to, že bych byla konzervativní, za ty roky jsem vyzkoušela řadu účesů i různé délky vlasů a vím naprosto jistě, že Helenka mi vždycky dobře poradí.

  RNDr. Hana Antonínová
  v Brně 7.8. 2010
 • Využívání služeb Salonu Hela (kadeřnictví, kosmetika, manikúra) bylo a je důležitým faktorem mého osobního image. Pomáhá mi udržet si žádoucí úroveň sebevědomí, které je u většiny nás žen odrazem spokojenosti s vlastním pěstěným vzhledem. Přátelský, ale zároveň profesionální přístup je pro mne již mnoho let součástí příjemné zkrášlující i relaxační péče. Díky za ni!

  PharmDr. Zdeňka Benešová
  Brno 10.5.2010