Masáže

Stačí nám pouhá hodina, abychom vás zbavili veškerého stresu nahromaděného po pracovním týdnu. Takovou moc má masáž. Zažijte úžasný pocit uvolnění, odpočinku a znovuzrození.

Rezervujte si...

...čas, který budete mít jen pro sebe.


 

Vědecké studie prokázaly, že se při masáži snižují hodnoty hormonu, který způsobuje stres. Kromě toho bojuje proti depresím, bolestem zad, kloubů a svalů. Omlazuje a dodává blahodárný pocit zdraví. Vyzkoušejte to na vlastní kůži.

Aby byla vaše relaxace co nejpříjemnější, budeme vás rozmazlovat českou přírodní kosmetikou Nobilis Tilia. Díky přírodním éterickým olejům pronikne hluboko do lidského organismu a přispívá ke zlepšení fyzického zdraví a duševní pohody. Čaruje tam, kam klasická kosmetika ani nedosáhne.

Postarám se o vás

Radka Straková
Radka Straková
Masérka

Jak pracujeme?

Vyzkoušejte

Klasická - relaxační masáž

Účinně uvolní a regeneruje namáhané svalstvo, stimuluje krevní a lymfatický oběh. Vřele ji doporučujeme po namáhavém pracovním týdnu nebo když dostanete chuť na dopřání si odpočinku jen tak.Klasická masáž navíc pomůže nastartovat samoléčivé schopnosti lidského organismu. Bez problému ji přizpůsobíme vašim potřebám a můžeme se věnovat jen zádům a šíji, horním nebo dolním končetinám.

Ceny

aneb kompletní seznam relaxace 🙂

25 minut
V rámci kosmetického ošetření - záda a šíje 400 Kč
Záda, šíje 500 Kč
Dolní končetiny 500 Kč
Horní končetiny 500 Kč
55 minut
Záda a šíje + dolní končetiny 700 Kč
Záda a šíje + horní končetiny 700 Kč
85 minut
Záda a šíje + dolní končetiny + horní končetiny 900 Kč

Ceny masáží jsou platné od 1.1.2020.

Aktuality