Masáže

Stačí nám pouhá hodina, abychom vás zbavili veškerého stresu nahromaděného po pracovním týdnu. Takovou moc má masáž. Zažijte úžasný pocit uvolnění, odpočinku a znovuzrození.

Rezervujte si...

...čas, který budete mít jen pro sebe.


 

Vědecké studie prokázaly, že se při masáži snižují hodnoty hormonu, který způsobuje stres. Kromě toho bojuje proti depresím, bolestem zad, kloubů a svalů. Omlazuje a dodává blahodárný pocit zdraví. Vyzkoušejte to na vlastní kůži.

Aby byla vaše relaxace co nejpříjemnější, budeme vás rozmazlovat českou přírodní kosmetikou Nobilis Tilia. Díky přírodním éterickým olejům pronikne hluboko do lidského organismu a přispívá ke zlepšení fyzického zdraví a duševní pohody. Čaruje tam, kam klasická kosmetika ani nedosáhne.

Postaráme se o Vás

Blanka Končická
Blanka Končická
Masérka
Radka Straková
Radka Straková
Masérka

Jak pracujeme?

Vyzkoušejte

Klasická - relaxační masáž

Účinně uvolní a regeneruje namáhané svalstvo, stimuluje krevní a lymfatický oběh. Vřele ji doporučujeme po namáhavém pracovním týdnu nebo když dostanete chuť na dopřání si odpočinku jen tak.Klasická masáž navíc pomůže nastartovat samoléčivé schopnosti lidského organismu. Bez problému ji přizpůsobíme vašim potřebám a můžeme se věnovat jen zádům a šíji, horním nebo dolním končetinám.

Protimigrénová masáž

Cílem je, abychom zmírnili a při pravidelné aplikaci i odstranili bolest hlavy, které se říká migréna. Při masáži uvolníme svaly v oblasti od spodní části týlní kosti po spodní část lopatek. Tuto masáž provádíme vsedě a bez oleje.  S protimigrénovou masáží máme skvělé zkušenosti. Pokud se migrény opakují, doporučujeme návštěvy v intervalu cca 1x za 14 dnů.

 

Ceny

aneb kompletní seznam relaxace 🙂

25 minut
V rámci kosmetického ošetření - záda a šíje 350 Kč
Záda, šíje 410 Kč
Dolní končetiny 410 Kč
Horní končetiny 410 Kč
Protimigrénová masáž 320 Kč
55 minut
Reflexní uvolnění krční páteře + záda a šíje 620 Kč
Záda a šíje + dolní končetiny 620 Kč
Záda a šíje + horní končetiny 620 Kč
Reflexní uvolnění krční páteře + protimigrénová 520 Kč
85 minut
Záda a šíje + dolní končetiny + horní končetiny 790 Kč
Reflexní uvolnění krční páteře + záda a šíje + dolní končetiny 790 Kč
Reflexní uvolnění krční páteře + záda a šíje + horní končetiny 790 Kč

Ceny masáží jsou platné od 1.12. 2017.

Aktuality