Masáže

Stačí nám pouhá hodina, abychom vás zbavili veškerého stresu nahromaděného po pracovním týdnu. Takovou moc má masáž. Zažijte úžasný pocit uvolnění, odpočinku a znovuzrození.

Rezervujte si...

...čas, který budete mít jen pro sebe.


 

Vědecké studie prokázaly, že se při masáži snižují hodnoty hormonu, který způsobuje stres. Kromě toho bojuje proti depresím, bolestem zad, kloubů a svalů. Omlazuje a dodává blahodárný pocit zdraví. Vyzkoušejte to na vlastní kůži.

Aby byla vaše relaxace co nejpříjemnější, budeme vás rozmazlovat českou přírodní kosmetikou Nobilis Tilia. Díky přírodním éterickým olejům pronikne hluboko do lidského organismu a přispívá ke zlepšení fyzického zdraví a duševní pohody. Čaruje tam, kam klasická kosmetika ani nedosáhne.

Postarám se o vás

Radka Straková
Radka Straková
Masérka

Jak pracujeme?

Vyzkoušejte

Klasická - relaxační masáž

Účinně uvolní a regeneruje namáhané svalstvo, stimuluje krevní a lymfatický oběh. Vřele ji doporučujeme po namáhavém pracovním týdnu nebo když dostanete chuť na dopřání si odpočinku jen tak.Klasická masáž navíc pomůže nastartovat samoléčivé schopnosti lidského organismu. Bez problému ji přizpůsobíme vašim potřebám a můžeme se věnovat jen zádům a šíji, horním nebo dolním končetinám.

Ceny

aneb kompletní seznam relaxace 🙂

25 minut
V rámci kosmetického ošetření - záda a šíje 450 Kč
Záda, šíje 600 Kč
Dolní končetiny 600 Kč
Horní končetiny 600 Kč
55 minut
Záda a šíje + dolní končetiny 800 Kč
Záda a šíje + horní končetiny 800 Kč
85 minut
Záda a šíje + dolní končetiny + horní končetiny 1000 Kč

Ceny masáží jsou platné od 1.12.2020.

Aktuality