Poradna

Zeptejte se, rádi vám poradíme.

Péče o chodidla

Je třeba zarostlý nehet co nejšetrněji ošetřit a zahájit další postup. Jde o dlouhodobější proces, ale garantuji Vám, že tento problém vyřešíme. Záleží, v jakém stavu se nehet nachází při prvním ošetření. Nic s nehtem prosím nedělejte. Při neodborném zásahu se prodlouží kýžená úleva.

Otlaky a kuří oka se tvoří tam, kde k tomu mají důvod. Vznikl-li otlak následkem jednorázového „traumatu“ (např.: při chůzi v nepohodlných botách), je možnost jednorázového odstranění. Tvoří-li se otlak opakovaně, může být příčinou změna klenby. Otlak Vám ošetřím a dohodneme se, jak dále postupovat, aby se opakovaný vznik co nejvíce oddaloval.

Na suchou pokožku není třeba používat mastný krém, ale přípravek, který obsahuje účinné látky, které se vstřebají do pokožky a regenerují ji. Mastný krém zůstane na povrchu a neřeší příčinu. Ráda se na Vaše nožky podívám a poradím produkty, které jsou na typ Vaší pokožky vhodné.

Load More

Péče o pleť

Základní pravidlem je, aby se Vaše dcerka naučila o pleť správně pečovat sama doma. To ji rádi naučíme u nás ve Studiu. Ošetření na kosmetice doporučujeme jednou za měsíc, kdy provedeme čistící kúru.

Ano, během celého dne je pleť zatěžovaná nečistotami jako jsou prach, smog. Důležité je tyto nečistoty odstranit. Pro zdravou a krásnou plet je čištění naprostou nezbytností.

Load More

Péče o ruce a nehty

Dnes je spousta profesí, kde je třeba, aby měli pánové perfektně upravené nehty a čisté ruce. Muži manikúru navštěvují a já se přikláním k tomu, aby se zvýšil zájem mužů o své ruce. Pánové, ať už vás mají ruce reprezentovat z hlediska profesního nebo jde čistě o určitý druh relaxace, věnujte pozornost svým rukám. Budeme rády, když budeme mít kolem sebe muže, kteří o sebe dbají.

Kůžička (kutikula) kolem nehtu má velký význam. Chrání kořen nehtu před negativními vlivy a vniku bakterií. Pokud se kutikula odstřihne, brání se tím, že roste rychleji a je silnější. Může dojít k deformitě nehtu, zanícení okolí nehtového lůžka a nehet ztrácí pevnost, pružnost a třepí se.

Load More

Péče o vlasy

Pamatujte si základní pravidlo při výběru tužidla: čím jemnější vlasy, tím jemnější natužení. Pěnové tužidlo na Vaše vlasy působí jako závaží. Doporučujeme používat produkty, které Vám dodají do vlasů objem a vlas nezatěžují.

Prvním mytím odstraňujete z vlasů nečistotu, druhým mytím o vlasy pečujete, takže vždy dvakrát. Doporučujeme velmi důkladně vlasy oplachovat, aby nedošlo k zamytí vlasů.

Load More